Mom called me asking if I knew where I might find cheap bulk grape jelly. I guess she has a bird feeder or something and is looking for gallons cheap. Any ideas? She is buying sams/costco at this point, which appears to be about a buck a pound. I've seen #10 cans online, but they're $9 per 8lbs, so...