10???? OMGosh I only buy like 2 at a time. Last time it was under 20 dollars for me. However 10 6 gallon pails take up a lot of space. too bad they don't have a freight option LOL.
edit: $58.70 for 2 pails (90 pounds of wheat) $0.652 per pound shipped to me. September 2012