-
Took Advantage of Lifes Mulligan
"Cheap" takes 2nd place to "good." Give an idea: we're buying a quarter of a cow on the 15th, grass fed premium stuff. So I'm just wondering if the price is comparable - about $6.50/lb. If its as cheap / cheaper when all is said and done, I am definitely in.
Thank you for all the advice.
Question then: whats the difference between an over-the-counter and "leftover" tag? And how do I go about getting a leftover tag?
Posting Permissions
- You may not post new threads
- You may not post replies
- You may not post attachments
- You may not edit your posts
-
Forum Rules